پاک کردن تتو

تتو ها چيزهاي شگفت انگيزي هستند. آنها نمايانگر ارزش هاي ما ، حس سبک ما هستند و کپسول هاي زماني کمي براي اينکه ما چه کسي بوديم و چگونه خودمان را در زمان قرار دادن جوهر به پوست ديديم ، نشان نمي دهد.

پاک کردن تتو

اما چه اتفاقي مي افتد وقتي که آن تتو ها از اين که ما خودمان را مي بينيم که ديدن آنها دردناک مي شود ، چه اتفاقي مي افتد؟ براي من ، اين به معناي کاوش و متعهد شدن به فرآيند برداشتن تتو است.

هر زمان که من به اشتراک بگذارم که تتو هاي خود را با مردم بر مي دارم ، ناگزير همان سؤالاتي را از شما مي پرسم:

- نگران نباشيد که پشيمان خواهيد شد؟

- دردناک است؟

- گران است؟

- چگونه کار مي کند؟

براي من خنده دار است که مردم مي پرسند آيا پشيمان هستم که تتو هايم را از بين مي برم ، زيرا مادرم وقتي آنها را گرفتم ، همان سؤال را از من پرسيد: مگر نگران نيستي که از تتو هاي خود در جاده پشيماني بشي؟

حقيقت اين است که من از دريافت آنها پشيمان نيستم. من انگيزه هايي را که وقتي هرکدام را به بدنم تزريق کردم ، مي فهمم و دلايلي که اکنون آنها را حذف مي کنم روشن هستم.

چه اتفاقي مي افتد که وقتي تتو هاي ما از اين که ما خودمان را مي بينيم که ديدن آنها دردناک مي شود ، چه اتفاقي مي افتد؟

وقتي اولين بار کاوش در مورد برداشتن تتو ليزري را شروع کردم ، بيشتر نگران اثربخشي آن بودم. آيا واقعاً کار مي کند؟ اگر اين کار نمي کرد ، من به درد و هزينه آن اهميتي نمي دادم. هيچ دليلي براي پرتاب پول خوب بعد از بد نيست.

همچنين ، من مي توانستم با دو تا از تتو هايي که تا آخر عمر دارم زندگي کنم. براي سوم ، موردي که واقعاً برايم زحمت کشيد ، گزينه پشتيبان گيري من - تتو کردن - و من با آن کاملاً خوب بودم.

من گزينه هاي حذف ليزر را کاوش کردم

من به روش هاي پوستي و برداشتن و پيوند پوستي به عنوان گزينه هاي جايگزيني براي برداشتن تتو با استفاده از ليزر نگاه کردم. آنچه من آموختم اين بود که روشهاي کمتري نسبت به روش ليزر منجر به نتايج مطلوب من مي شوند. از همه بدتر ، آنها به همان اندازه دردناک بودند (گرچه آنها به بازديدهاي کمتري نيز نياز داشتند).

سپس آرايش پوشاننده تاتو وجود داشت که مشکل من را حل نکرد. تتو هاي من قابل مشاهده نيست مگر اينکه شلوارک شلوارک يا لباس شنا باشم ، و تمايل من براي خلاص شدن از شر آنها يک موضوع بهداشت روان بود ، نه يک دليل بيشتر "سطحي" (اگرچه هنوز معتبر است!).

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Travelholic Chic Tamika رفقای مسجدی John #آتش به اختیار Joebob مجله اینترنتی سگ ها و گربه ها Amy daroblogB .....مطالب پزشکي....